Aktualności Biura Budowy Zielona Polana w Krakowie

(22.04.2020)

Uprzejmie informujemy, że zakończyliśmy realizację robót budowlanych w budynku nr 22 (ZZC)  przy  ul. Karola Bunscha w Krakowie z ponad dwumiesięcznym wyprzedzeniem. Aktualnie trwają odbiory końcowe budynku i mieszkań z udziałem stosownych Urzędów.  Po zakończeniu wszystkich odbiorów zewnętrznych  będziemy gotowi do przeprowadzania odbiorów technicznych mieszkań z Nabywcami, ich udostępniania i wydawania.

I jeszcze jedna ważna informacja, pozostało jeszcze kilkanaście bardzo atrakcyjnych mieszkań w konkurencyjnych cenach.

Zapraszamy serdecznie do naszego serwisu internetowego https://www.zielona-polana.pl/pl/sprzedaz-mieszkan/zespol-zabudowy/C oraz do Biura Sprzedaży Mieszkań, po wcześniejszym telefonicznym uzgodnieniu spotkania, lub do kontaktu telefonicznego 666 626 111 i mailowego  z naszym Zespołem Obsługi Klienta.

(16.03.2020)

Uprzejmie informujemy, że z dniem dzisiejszym do odwołania ograniczamy dostęp osobom postronnych do naszych biur na Zielonej Polanie oraz do placu budowy ZZC ze względu na potencjalne zagrożenie COVID-19.

Prace budowlane są prowadzone i będą kontynuowane.

W zaistniałej sytuacji zapraszamy serdecznie do naszego serwisu internetowego https://www.zielona-polana.pl/pl/sprzedaz-mieszkan/zespol-zabudowy/C oraz do  kontaktu telefonicznego 666 626 111 i mailowego biuro@zielona-polana.pl z naszym Zespołem Obsługi Klienta.