Osiedla Zielona Polana - Komfort i Bezpieczeństwo dla Ciebie i Twoich bliskich


Witamy serdecznie w serwisie internetowym www.zielona-polana.pl

Dobro naszych Klientów jest dla nas priorytetem. Jak wszyscy wiemy, dobre relacje buduje się latami.  Posiadamy ugruntowaną i stabilną pozycję na rynku deweloperskim w Krakowie, gdzie realizujemy inwestycje od 2008 roku. To sprawia, że jesteśmy zaufanym, solidnym i rzetelnym partnerem dla wszystkich osób i firm, zainteresowanych zakupem mieszkania. Nasze wysokie standardy współpracy dają naszym Klientom bezpieczeństwo, komfort oraz poczucie satysfakcji z dokonanego dobrego wyboru. Zapoznaj się z naszymi standardami i dowiedz się, dlaczego zaufało nam już ponad 300 rodzin.

1. Umożliwiamy Państwu bezpłatną rezerwację wybranego mieszkania nawet do 21 dni za pomocą systemu elektronicznego SOI MetkaSoft, poprzez portal www.zielona-polana.pl. Zakup mieszkania jest jedną z najważniejszych decyzji w życiu człowieka, dlatego szanujemy naszych Klientów i pomagamy w podjęciu właściwej decyzji nikogo nie ponaglając.

2. Nieruchomości są naszą własnością, ani mieszkania i ani działki nie są i nigdy nie były obciążone żadnymi hipotekami ani żadnymi prawami osób trzecich. Zapewniamy pełne bezpieczeństwo transakcji oraz przejrzysty stan prawny nieruchomości i dewelopera.

3. Przedsięwzięcie Zielona Polana realizujemy ze środków własnych Spółki i jej wspólników, bez udziału kredytów inwestycyjnych. Jesteśmy niezależną firmą z ugruntowaną pozycją.

4. W procesie realizacji przykładamy szczególną wagę do jakości oprawy formalno-prawnej i spełnienia wszystkich wymagań technicznych realizowanych inwestycji. Zabezpieczamy i udostępniamy pełną dokumentację inwestycji i dewelopera, niezbędną do uzyskania kredytu hipotecznego. Kompletną dokumentację publikujemy w serwisie  www.zielona-polana.pl/pl/dokumenty.

5. Stosujemy wyłącznie sprawdzone, atestowane materiały renomowanych marek, w pierwszym gatunku jakości.

6. Stosujemy innowacyjne rozwiązania budowlane i branżowe - z myślą o dzisiaj patrzymy w przyszłość.

7. Posiadamy wykwalifikowaną kadrę zarządzającą, kierowniczą i budowlaną z dużym doświadczeniem, dbamy o zaplecze intelektualne naszych pracowników, aby swoje umiejętności mogli przekuć w sukces. Słuchamy, doradzamy, pomagamy - bo dobrze mieć wsparcie specjalistów.

8. Współpracujemy tylko z najlepszymi, sprawdzonymi wykonawcami, którzy posiadają wiedzę, doświadczenie i nienaganną opinię oraz spełniają wysokie wymagania dewelopera. 

9. Szczególną uwagę przykładamy do spraw, które będą dotyczyć przyszłych mieszkańców i ich wspólnot mieszkaniowych. Mamy świadomość, jak poważną decyzją jest zakup wymarzonego mieszkania.

10. Umowy przedwstępne zawieramy w formie aktów notarialnych - stawiamy na profesjonalizm i precyzję.

Deweloper - ZIELONA POLANA APUS Spółka Akcyjna sp.k. jest własnością spółki APUS S.A. (komplementariusz) i dwóch osób fizycznych (komandytariusze). 

Chcesz już dziś lepiej nas poznać?

Zapraszamy do naszych Biur Obsługi Klienta w Krakowie na ul. Karola Bunscha nr 22 oraz na ul. Karola Bunscha 10 lub prosimy o kontakt telefoniczny na numer 666-626-111 lub kontakt mailowy: biuro@zielona-polana.pl

Pozdrawiamy serdecznie i zapraszamy

Zespół Zielona Polana

Kontakt

Biuro Obsługi Klientów
Biuro Obsługi Zielona Polana

Osiedle Zielona Polana
ul. Karola Bunscha 22
30-392 Kraków
 
biuro@zielona-polana.pl

+48 12 376 8210 Biuro Obsługi Klientów
+48 666 626 111 Biuro Sprzedaży
+48 666 626 726 sprzedaż mieszkań
Deweloper - siedziba
ZIELONA POLANA APUS
Spółka Akcyjna sp.k.

ul. Emilii Plater 18
00-688 Warszawa

NIP 7010047225
REGON 140791059
KRS 0000268836

biuro@zielona-polana.pl

+48 22 392 33 03

Project Manager
Dariusz Orzeł
PUPH-Agencja Zarządzania

ul. K. Bunscha 20/87
30-392 Kraków
 
biuro@orzel.pl
darek@orzel.pl
 
 
 
+48 601 579 479
Biuro Budowy Zielona Polana
Biuro Budowy Zielona Polana

ul. Karola Bunscha 22A
30-392 Kraków

 
biuro@zielona-polana.pl
oorzel@zielona-polana.pl
mfras@zielona-polana.pl
 

+48 12 376 82 10/11
Czytaj więcej

Lokalizacja budynków na osiedlu Zielona Polana